FİRMAMIZ HAKKINDA

Kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren ALPELLA A.Ş sürekli yenilendiği  hizmet ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edinmiştir..Firmamız ,Kayseri ve tüm Türkiye’de hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan ALPELLA A.Ş ,bu ilkesini sürekli korumaktadır.

 

Araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu hizmetler vermek ALPELLA A.Ş ‘ nın başlıca hizmetlerindendir.

 

Türkiye’nin ileri gelen mobilyya firması olmayı hedefleyen ALPELLA A.Ş hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.ALPELLA A.Ş ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmeyecektir.

 

ALPELLA A.Ş teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

ALPELLA A.Ş  Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinen, müşteri memnuniyetini ilke edininen, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmayı amaçlayan bir firmadır.

Bunun için de müşterilerine sorunsuz  ve kaliteli hizmeti garanti etmek. Hizmetin sağlanmasıyla birlikte müşterinin konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve kaliteli hizmet vermektir.

İşletmemizin vizyonu müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi sürekli kılmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı doğrultusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Kurumsal bir firma olarak sektörde adını duyuran ALPELLA A.Ş Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir. 
Tecrübe ve gururumuz,” KALİTELİ ÜRÜN” anlayışımızı değiştiremez. 
“Yüksek kaliteli hizmet” ana prensibimizdir. Müsteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre,”müşteri daima haklıdır.” İstekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi “VIZYON” edindik.

59%
The Plus
The Plus
59%
The Plus
The Plus
59%
The Plus
The Plus
59%
The Plus
The Plus

MİSYONUMUZ

Kaliteli,garantili hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretim yapmak ve sektörde her zaman olumlu yönde adından söz ettirmektir.

Son sistem makinelerle,uzman teknik elemanlarıyla, müşterilerinden aldığı olumlu destekle her zaman kendini yenileme ve mükemmele taşımayı hedef edinmiştir.

 

Dünya piyasasında gelişmekte olan sektörler için en mükemmel deneyimini yaşatmak ve müşterilerine büyük değer yaratmaktır.

 

Sürekli gelişim için müşterilerimize ve teknolojiye yatırım yapmayı, politikamızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek Kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımızı proaktif olmakla beraber iş ortaklarımızın, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba göstermek uğruna sağlam bir arge çalışması yapmak.

İLKELERİMİZ

Mobilya Sektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsüyüz. Her zaman bu sektör için mükemmel hizmetler geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız.
Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.

Yüksek Kalite

En yüksek kalite mobilya ürünleri üretmekteyiz Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz.

Verimlilik

Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz. Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.

Sürdürülebilirlik

Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz. Toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü önemsiyoruz.

Güvenilirlik

Güvenilir bir şirket olarak adını duyuran ALPELLA A.Ş ,müşterilerine profesyonel ekibi ile destek vermekte ve sağlam bir hizmet ağı sunmaktadır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
X